Настільна гра «Дженга класична» — один з наших бестселерів!

Дженга (вона ж Вежа, Джанга) має 48, 54 або 60 брусків. Розмір бруска 75х15х25 мм. Розміри зібраної вежі з 54 брусків 75х75х270 мм. Найвища якість, зроблено в Україні. Ціна на неї висока, але краще купити таку, ніж дешеві дженги з вільхи в картоні. І ось чому:

Чим ця Дженга краще аналогів?

  • Виконана з ясеня. Ясень дуже твердий і міцний, деталі не ушкоджуються при падінні, не брудняться і не темніють з часом.
  • При шліфовці знята фаска, а значить куточки не гострі.
  • Дженга поставляється в красивому і міцному фірмовому чохлі з щільної тканини. В чохлі можна гру носити з собою, деталі не розгубляться. На відміну від картонної коробки, чохол набагато більш довговічний.

Чохли у нас бувають різних кольорів, колір уточнюйте у менеджера при замовленні.

Правила гри  Дженга.

Для початку гри треба побудувати вежу, як на фото. Кожен поверх складається з трьох блоків, покладених впритул і паралельно один одному. Блоки кожного наступного поверху кладуться перпендикулярно блокам попереднього поверху.
Після цього гравці починають ходити. Першим ходить той, хто будував вежу. Хід у грі Дженга складається з витягування одного блоку з будь-якого рівня (за винятком того, що прямо під недобудованим верхнім) вежі і подальшого його розміщення нагорі вежі. Для вилучення блоку дозволено використовувати тільки одну руку. Блоки можна підштовхувати, щоб знайти той, який вільніше всього сидить. Будь посунути блок можна залишити на місці і не продовжувати його діставати, якщо це призведе до падіння вежі. Хід закінчується тоді, коли наступний гравець доторкнеться до вежі, або коли пройде 10 секунд, в залежності від того, яка подія станеться раніше.
Гра закінчується тоді, коли вежа падає. Падінням вежі вважається падіння будь-якого блоку крім того, який гравець в даний хід намагається розташувати нагорі вежі. Переможеним вважається той, у чий хід відбувся обвал вежі.

<<<Повернутися до настільних ігор