ДЖЕНГА

Класична Дженга українського виробництва

КЛАСИЧНА ДЖЕНГА

Дженга класична — найбільш відома гра, справжній хіт продажів.

Дженга (вона ж Вежа, Джанга) буває з 48, 54 або 60 брусків. Стандартний розмір бруска складає 75×15×25 мм. Розміри зібраної вежі з 54 брусків — 75×75×270 мм.

Найвища якість, зроблено в Україні. Ціна нашої висока, але краще купити таку, ніж дешеві аналоги з вільхи в картоні.

Чим Дженга від Крутиголовки краще аналогів?

  • Виконана з ясеня — дуже твердого і міцного матеріалу.
    Такі деталі не ушкоджуються при падінні, не брудняться і не темніють з часом.
  • Ідеальна шліфовка робить Дженгу гладкою, без гострих кутів.
  • Наша Дженга продається в картонній коробці, яку можна використовувати для рівняння брусків.

 

Правила гри у Дженгу

Для початку гри треба побудувати вежу. Кожен поверх складається з трьох блоків, покладених впритул і паралельно один одному. Блоки кожного наступного поверху кладуться перпендикулярно блокам попереднього поверху.

Після цього гравці починають ходити. Першим ходить той, хто будував вежу. Хід у Джензі складається з витягування одного блоку з будь-якого рівня (за винятком того, що прямо під недобудованим верхнім) вежі і подальшого його розміщення нагорі вежі. Для вилучення блоку дозволено використовувати тільки одну руку. Блоки можна підштовхувати, щоб знайти той, який вільніше всього сидить. Будь посунути блок можна залишити на місці і не продовжувати його діставати, якщо це призведе до падіння вежі. Хід закінчується тоді, коли наступний гравець доторкнеться до вежі, або коли пройде 10 секунд, в залежності від того, яка подія станеться раніше.

Гра закінчується коли вежа падає. Падінням вежі вважається падіння будь-якого блоку крім того, який гравець в даний хід намагається розташувати нагорі вежі. Переможеним вважається той, у чий хід відбувся обвал вежі.