Сумісні закупівлі

Якщо Ви є організатором спільних покупок на форумах або в соціальних мережах, тоді ми можемо запропонувати Вам вигідні умови. Читать далее

Українські майстри Микола Тарадайко та Єгор Барабаш створили найменшу в світі головоломку! Вона виявилась цілком функціональною, її можна збирати та розбирати. Але через її крихітні розміри (всього 5 на 5 міліметрів) зробити це не дуже просто.

[gallery link="file" size="square" ids="1285,1284,1283"]

Виріб виготовлено з полівінілхлориду, товщина деталей 0,9 мм, а габарити зібраної головоломки складають 5х5х5 мм. Вага виробу теж мініатюрна — 0,17 грами.

Нагадаємо, що прототипом для цієї мініатюри стала головоломка Вузлик.

Відсьогодні у продажі з’явились головоломки-укладки. Це своєрідний жанр головоломок – так звана проблема пакування, реалізована у плоских фігурах. Мета таких задач – знаходити спосіб укласти всі деталі у рамку в один шар. Зазвичай, лише одна комбінація призводить до розв’язку, але трапляються й винятки.

Дерев’яні головоломки пакуються у рамку, а рамка — в прозору пластикову коробку розмірами 100х100х15 мм. Подібну прозору коробку з ПВХ можна замовити окремо у рубриці Пакування.

З липня 2015 року дерев’яні головоломки з мотузками виробляються не в поліетиленовому пакеті, як раніше, а в прозорій коробці розміром 100х100х15 мм.

Це пакування — одне зі стандартних, а отже ми можемо запропонувати його Вам у рамках сувенірної упаковки у будь-якій кількості.