БРЕНДОВАНИЙ КУБИК РУБІКА

та інші механічні головоломки з Вашим фото чи логотипом

Брендування без посередників

Наша компанія виготовляє корпоративні сувенири з будь-яким логотипом, зображенням або написом. Один з найбільш характерних прикладів рекламно-сувенірної продукції – кубик Рубіка з логотипом.

Ми – одна з небагатьох фірм в Україні, яка має власну поліграфію та виробництво з повним контролем якості на всіх етапах.

Мінімальне замовлення – від 50 екземплярів, час виготовлення – від 7 днів.

Ціна на брендований кубик Рубіка з Вашим фото залежить від двох чинників – від якості кубика Рубіка (можна зробити сувеніри з бюджетних кубиків, можна з середніх, можна з високоякісних) та тиражу. Зрозуміло, чим більше тираж, тим нижче ціна. Завдяки тому, що виробництво за межами Києва, ціна значно нижча за столичну.

Головоломка з Вашим логотипом виходить дуже якісною – наклейки друкуються на вініловій плівці, яка не боїться намокання і механічних пошкоджень. Крім того, за окрему плату у нас можна замовити чохли, коробки або будь-яку іншу упаковку з вашим логотипом.

Що ми пропонуємо?

Приклади наших робіт

Замовити розрахунок

Упаковка для брендованих замовлень

Ми безкоштовно пакуємо брендовані головоломки у прозорий пакет на клейкій основі. Але таке пакування скоріш технічне, ніж подарункове.

Тому, ми пропонуємо таку упаковку:
  • Прозора коробка з брендованим стікером (можна без стікера).
  • Мішечок-чохол з логотипом або навіть малюнком (можна без надписів).
  • Картонна коробка – велика подарункова (можливий варіант з інструкцією) або за розмірами кубика Рубіка. Обидві коробки мають віконце. Повністю брендована коробка можлива на замовленнях від 1000 штук.
  • Дерев’яна або пластикова коробка – найдорожчий преміум-варіант. Можливе будь-яке гравіювання надписів та логотипів, або навіть нанесення фото.