БРЕНДОВАНІ МІШЕЧКИ

Будь-якого кольору, з будь-яким логотипом або дизайном
Будь-який мішечок або чохол з логотипом

Наша компанія виготовляє мішечки з тканини з логотипом або без. У нас можна замовити мішечки для прикрас або подарунків, пакування з тканини для корпоративних сувенірів тощо. На відміну від домашніх «ательє», ми працюємо швидко, приймаємо безготівкові розрахунки, і оперативно доставляємо замовлення в Київ або будь-яке інше місто України.

Ми – виробництво, отже мінімальне замовлення  – 100 одиниць. По одному мішечку не виготовляємо, але можемо надати зразки зацікавленим особам.

Варіанти виготовлення мішечків

Базовий варіант

Однотонний мішечок з бархатної тканини будь-якого кольору на затяжці. Плюс такого мішечка – швидкість виконання замовлення і низька ціна. Бархатні мішечки замовляють для прикрас і дрібних сувенірів, а за потреби можна шити великі мішечки для подарунків

Мішечок з логотипом

Простий і дешевий варіант брендування навіть на невеликих партіях в 100-200 одиниць. Варто розуміти, що логотип коректно наноситься не на кожний фон

Повнокольоровий друк

Найяскравіший варіант, бо немає обмежень по нанесенню, можна виготовити з будь-яким сюжетом. Тут є варіанти тканини – гладка матова (габардин), гладка блискуча (атлас), пухнаста (плюш) тощо. Найбільш презентабельний варіант сувенірного пакування з тканини.

Як замовити?

Щоб замовити мішечки з логотипом, зверніться до нас і вкажіть бажану кількість мішечків, матеріал та варіанти друку.

Ціна на мішечки з логотипом залежить від розміру, кількості, матеріалу, термінів виготовлення тощо.

Замовити розрахунок