ТМ Крутиголовка

Український виробник настільних ігор, оптовий постачальник

Хто ми є?

Крутиголовка – новий український бренд дерев’яних головоломок та настільних ігор. Засновник бренду сам є розробником головоломок, тому ми маємо можливість виготовляти ексклюзивні моделі. Виробництво знаходиться у Запоріжжі, і всі деталі та матеріали є суто вітчизняними.

Чому “Крутиголовка”?

Слово “Крутиголовка” – це те саме, що головоломка. Слово придумав відомий одеський письменник, винахідник і популяризатор математики Михайло  Гершензон (1900-1942), і досі можна побачити його “головоломки і крутиголовки” у книгах “Веселий час” та “Головоломки професора Головоломки”. Інтелектуали зрозуміють!

Матеріали нашої продукції

Концепцїя нашої продукції – еко-стиль, тому використовуються лише дерево, скло і тканина. Яскравих фарб і емалей ми не використовуємо, лише відтінки деревини. Для пакування настільних ігор ми використовуємо чохли, адже вони красивіші і набагато практичніші за банальні пакети  і коробки.

Перспективи розвитку

Наразі є три основних напрями роботи – головоломки, настільні ігри та сувенірна продукція за індивідуальними замовленнями. В перспективі планується запуск ще кількох серій головоломок та ігор, а також вихід на міжнародний ринок.