3D-брендування

Новий напрям у рекламно-сувенірній продукції - виготовлення 3D моделей.
Сучасний світ потребує сучасних рішень!

Саме тому, ми впроваджуємо нові технологи 3D-друку. Здивуйте своїх клієнтів незвичайним ексклюзивним бізнес-сувеніром – тривимірною головоломкою з об’ємним логотипом. Унікальним рішенням може стати брендована головоломка-схованка або будь-який інший предмет.

Надішліть свій логотип, а наші дизайнери розроблять для Вас унікальну пропозицію.

Важливий момент: ми виробники, а отже мінімальне замовлення – 50 штук. Замовлення на одну одиницю не приймаються!

Брендовані 3D-головоломки

з нетоксичного полімерного матеріалу будь-якого кольору та розміру

Головоломка-схованка
Nut & Bolt

Головоломка-лабіринт у вигляді болта. Завдання – дістати внутрішню деталь із зовнішньої. Усередині досить великий простір циліндричної форми, куди можна вкласти кілька згорнутих в трубочку купюр (поміщається навіть нова 1000 гривень), або будь-який інший згорток паперу, запрошення, квиток і т.д. Більш того, на кожну з шести граней можна нанести логотип або будь-який напис об’ємними літерами!

Стандартний розмір: 100×35 мм

Головоломка-лабіринт
Three-in-One

Принцип рішення головоломки нагадує попередню, однак вона втричі складніше – потрібно пройти цілих три лабіринти, вставлених один в іншій. Контейнера всередині немає, але він і не потрібен – в процесі рішення людина настільки захоплюється процесом, що сприймати якусь інформацію вже не в силах. Можна брендувати підставку або грані – є до десяти місць під логотип або напис.

Стандартний розмір: 62×45 мм

Головоломка розбірна
Triple Cube

Невелика, але хитра головоломка – потрібно розібрати і зібрати куб з трьох асиметричних деталей. Деталі можуть бути різних кольорів за бажанням замовника, на них зручно наносити будь-які логотипи – для цього є три великих квадратних поля. Ідеально підходить для виготовлення у одному, двох або трьох корпоративних кольорах. Може доповнюватись та масштабуватись аж до розміру 18х18 см!

Стандартний розмір: 45×45 мм

Індивідуальні замовлення на 3D-принтері

Готові розглянути виготовлення інших ігор та головоломок із пластику.

Для замовлення зв’яжіться з нами і повідомте модель, тираж і варіанти брендування. Працюємо з векторними і растровими макетами. Ваше замовлення буде виготовлене в термін і оперативно доставлене у Київ або будь-яке інше місто України.